Lakiernictwo i blacharstwo - AutoPePe Warszawa Usuwanie rys i renowacja lakieruO nas - AutoPePe WarszawaJak dojechać do naszej firmy - AutoPePe Warszawa Cennik naszych usług - AutoPePe WarszawaKontakt z firmą - AutoPePe Warszawa

Usuwanie rys i renowacja lakieru

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi lakierniczo-blacharskie. Nasza oferta przeznaczona jest zarówno do osób prywatnych jak i firm. Oferujemy współpracę na dogodnych warunkach: Rabaty na usługi, odprowadzenie pojazdu po naprawie, szybkie terminy.
Czynne od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8-16

Blacharstwo, lakiernictwo

Wszystkie usługi związane z naprawą uszkodzeń karoserii samochodowej powstałych w wyniku wypadku, kolizji, aktów wandalizmu, czynników atmosferycznych i korozji. Naprawy obejmują: likwidację wgnieceń, wymianę uszkodzonych elementów, pasowanie, zabezpieczenie antykorozyjne, lakierowanie.

Czytaj więcej >>

Usuwanie wgnieceń metodą bezinwazyjną

Usługa polega na usuwaniu niewielkich wgnieceń bez potrzeby wymiany i lakierowania całego elementu karoserii samochodowej. Są to wgniecenia powstałe najczęściej w wyniku gradobicia lub szkód parkingowych.

Czytaj więcej >>

Kasowanie rys

Usługa polega na usunięciu widocznych, ale nie głębokich, rys bez potrzeby lakierowania całego elementu karoserii samochodowej. Takie rysy powstają najczęściej w wyniku złego parkowania lub aktów wandalizmu.

Czytaj więcej >>

Renowacja lakieru

Jest to kompleksowa usługa polegająca na odświeżeniu warstwy lakieru karoserii samochodowej w celu poprawienia wyglądu i uzyskania efektu lepszego połysku. Taki zabieg przeprowadza się najczęściej przed sprzedażą auta lub w celu poprawienia wyglądu.

Czytaj więcej >>

Renowacja felg

Usługa polega na usunięciu starego lakieru z felg aluminiowych, uzupełnieniu uszczerbków, wygładzeniu powierzchni i nałożeniu nowej powłoki lakierniczej w kolorze wybranym przez klienta.

Czytaj więcej >>

Naprawy powypadkowe

Kompleksowa blacharsko-mechaniczna naprawia auta po wypadku lub kolizji na podstawie wcześniej wykonanej wyceny zatwierdzonej przez firmę ubezpieczeniową. Rozliczenie z ubezpieczycielem może być bezgotówkowe. Każda naprawa powypadkowa kończy się diagnostycznym badaniem technicznym

Czytaj więcej >>

AutoPepe Paweł Palanowski
ul. Lebiodowa 19, Warszawa 04-674