Lakiernictwo i blacharstwo - AutoPePe Warszawa Usuwanie rys i renowacja lakieruO nas - AutoPePe WarszawaJak dojechać do naszej firmy - AutoPePe Warszawa Cennik naszych usług - AutoPePe WarszawaKontakt z firmą - AutoPePe Warszawa

AutoPepe > Usługi > Usuwanie wgnieceń

Usuwanie wgnieceń w karoserii

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania to innowacyjna, a jednocześnie rewolucyjna metoda, która doskonale sprawdza się przy usuwaniu śladów powstałych na skutek wandalizmu, stłuczek parkingowych, gradobicia, stłuczek transportowych, itp. Naprawa ta ma na celu przywrócenie stanu karoserii sprzed powstałych szkód bez potrzeby wymiany i lakierowania całego elementu karoserii samochodowej. Dzięki niej nie tylko zaoszczędzicie pieniądze, ale także nie stracicie na wartości samochodu. Oferowane przez nas usuwanie wgnieceń na terenie Warszawy przeprowadzane jest przy użyciu specjalistycznych narzędzi, dzięki którym deformacja jest likwidowana w sposób skuteczny i bezpieczny.

Metoda bezinwazyjna

Usuwanie wgnieceń metodą bezinwazyjną to w pełni bezpieczna technika. Po naprawie samochodu, zarówno wygląd, jak i kształt karoserii jest taki sam jak w fabrycznych autach. Ślady uszkodzeń są w pełni niewidoczne.

Za priorytet stawiamy sobie przede wszystkim zadowolenie  naszych Klientów, dlatego też do każdego zadania podchodzimy w sposób indywidualny i z jak największą precyzją. Powierzając nam swoje auto macie gwarancję satysfakcji.

usuwanie wgnieceń metodą bezinwazyjną
AutoPepe Paweł Palanowski
ul. Lebiodowa 19, Warszawa 04-674