Lakiernictwo i blacharstwo - AutoPePe Warszawa Usuwanie rys i renowacja lakieruO nas - AutoPePe WarszawaJak dojechać do naszej firmy - AutoPePe Warszawa Cennik naszych usług - AutoPePe WarszawaKontakt z firmą - AutoPePe Warszawa

AutoPepe > Usługi > Blacharstwo i lakiernictwo

Blacharstwo i lakiernictwo

Blacharstwo i lakiernictwo to specjalizacje, które wymagają wyjątkowej precyzji. Dzięki temu naprawiane karoserie odzyskują wygląd, który niczym nie różni się od fabrycznie nowych. Oferowane przez nas blacharstwo samochodowe, jak również lakiernictwo samochodowe obejmują naprawy wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych. Naprawiamy każde, nawet najbardziej uszkodzone auto. Posiadamy wszystkie niezbędne maszyny i narzędzia do kształtowania i profilowania blachy. Dysponujemy nowoczesną mieszalnią lakierów, która pozwala nam na idealne dobranie odpowiedniego koloru.

Naprawa uszkodzeń karoserii

Wykonujemy usługi związane z naprawą uszkodzeń karoserii samochodowej powstałych w wyniku wypadku, kolizji, aktów wandalizmu, czynników atmosferycznych i korozji. Oferowane przez nas naprawy blacharskie dotyczą m.in. likwidacji wgnieceń, wymiany uszkodzonych elementów, zabezpieczeń antykorozyjnych i lakierowania.

Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z nowoczesną technologią gwarantuje wysoką jakość naszych usług. Dbając o zadowolenie Klientów, zapewniamy uczciwe ceny, a także szybkie załatwienie niezbędnych formalności. Naszym atutem jest terminowość, rzetelność i profesjonalizm. Zawsze staramy się, aby powierzony nam samochód naprawić szybko i solidnie.

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy specjalistów z prawdziwym fachem w ręku. Nasz blacharz samochodowy i lakiernik samochodowy świadczący swoje usługi na terenie Warszawy idealnie wyprowadzą Państwa auto ze szkód i doprowadzą je do stanu jak przed uszkodzeniem.

AutoPepe Paweł Palanowski
ul. Lebiodowa 19, Warszawa 04-674