Lakiernictwo i blacharstwo - AutoPePe Warszawa Usuwanie rys i renowacja lakieruO nas - AutoPePe WarszawaJak dojechać do naszej firmy - AutoPePe Warszawa Cennik naszych usług - AutoPePe WarszawaKontakt z firmą - AutoPePe Warszawa

AutoPepe > Usługi > Renowacja felg

Renowacja felg aluminiowych

W miarę upływu czasu felgi samochodowe tracą swoje właściwości optyczne i mechaniczne. Zaczynają wyglądać nieestetycznie i przestają spełniać nasze oczekiwania.

Renowacja felg aluminiowych to zabieg mający na celu przywrócenie felgom dawnej świetności i atrakcyjności. Usługa polega na usunięciu starego lakieru z felg aluminiowych, uzupełnieniu uszczerbków, wygładzeniu powierzchni i nałożeniu nowej powłoki lakierniczej w kolorze wybranym przez Klienta. Renowacja felg sprawia, że po zabiegu felga jest w pełni wartościowym produktem i wygląda jak nowa.

Jesteśmy w pełni samowystarczalni i nie korzystamy z pomocy firm zewnętrznych. Potrafimy naprawić i zregenerować każdą felgę, pod warunkiem, że nadaje się ona do renowacji. Malowanie felg aluminiowych wykonywane jest u nas przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów, z wykorzystaniem najnowszych urządzeń i wysokiej klasy powłok lakierniczych.

Oferowana przez nas regeneracja felg aluminiowych to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności. Zapewniamy uczciwe ceny, terminowo wykonaną usługę, a także profesjonalną obsługę!

felgi aluminiowe po renowacji
AutoPepe Paweł Palanowski
ul. Lebiodowa 19, Warszawa 04-674