Lakiernictwo i blacharstwo - AutoPePe Warszawa Usuwanie rys i renowacja lakieruO nas - AutoPePe WarszawaJak dojechać do naszej firmy - AutoPePe Warszawa Cennik naszych usług - AutoPePe WarszawaKontakt z firmą - AutoPePe Warszawa

AutoPepe > Usługi > Naprawy blacharskie

Naprawy blacharskie

Oferujemy Państwu profesjonalne i kompleksowe naprawy powypadkowe samochodów wszystkich marek. W bogatej gamie naszych usług znajdziecie zarówno naprawy blacharskie, jak i mechaniczne. Naprawiamy auta po wypadku i kolizji na podstawie wcześniej wykonanej wyceny zatwierdzonej przez firmę ubezpieczeniową. Oferujemy bezgotówkowe naprawy OC. Każda naprawa powypadkowa kończy się diagnostycznym badaniem technicznym, dzięki czemu mamy pewność, że auto, jakie oddajemy w ręce naszego Klienta jest sprawne i niezawodne.

Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie napraw powypadkowych. Cieszymy się dużym zaufaniem naszych Klientów. W naszej pracy stawiamy na jakość i indywidualne podejście do Klienta. Każda osoba korzystająca z naszych usług, może liczyć na fachowe doradztwo i pomoc. Wszystkie usługi wykonujemy z niezwykłą starannością i dbałością o każdy detal, a także zgodnie z wymogami Klienta. Pracujemy na bardzo dobrych narzędziach oraz według najnowszych technologii. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają prawdziwy fach w ręku. Jeśli chcecie oddać swój samochodów w ręce prawdziwych profesjonalistów – zgłoście się do nas!

AutoPepe Paweł Palanowski
ul. Lebiodowa 19, Warszawa 04-674