Lakiernictwo i blacharstwo - AutoPePe Warszawa Usuwanie rys i renowacja lakieruO nas - AutoPePe WarszawaJak dojechać do naszej firmy - AutoPePe Warszawa Cennik naszych usług - AutoPePe WarszawaKontakt z firmą - AutoPePe Warszawa

AutoPepe > Usługi > Usuwanie rys

Usuwanie rys z lakieru

Pojawiające się na lakierze samochodu rysy znacznie psują jego walory estetyczne. Takie rysy mogą powstać od ziarenek piasku, z którymi zderza się samochód podczas jazdy. Niektóre z nich mogą być wynikiem aktu wandalizmu lub mycia samochodu w nieodpowiedni sposób. Inne mogą pojawić się na skutek złego parkowania.

Oferowane przez nas usuwanie rys z lakieru nie wpływa negatywnie na wartość auta, a wręcz przeciwnie – badanie lakieru nie wykaże różnicy w stosunku do pierwotnego stanu. To, co wyróżnia nasze prace to poza krótkim czasem realizacji - trwałość, solidność i niezwykła precyzja prowadzonych działań.

Jeśli szukają Państwo skutecznych i bezpiecznych dla karoserii sposobów na usuwanie rys na terenie Warszawy - usługi świadczone przez naszą firmę są najlepszym wyborem!

usuwanie wgnieceń metodą bezinwazyjną
AutoPepe Paweł Palanowski
ul. Lebiodowa 19, Warszawa 04-674