Lakiernictwo i blacharstwo - AutoPePe Warszawa Usuwanie rys i renowacja lakieruO nas - AutoPePe WarszawaJak dojechać do naszej firmy - AutoPePe Warszawa Cennik naszych usług - AutoPePe WarszawaKontakt z firmą - AutoPePe Warszawa

AutoPepe > Usługi > Renowacja lakieru

Renowacja lakieru

Renowacja lakieru to zabieg pozwalający odświeżyć i doprowadzić lakier do stanu „jak nowy” bez konieczności lakierowania pojazdu. Zapewnia też efekt lepszego połysku. Usługa najczęściej polecana jest przed sprzedażą samochodu lub w celu poprawienia jego wyglądu.

Oferowane przez nas polerowanie samochodu nie tylko zlikwiduje drobne rysy, ale także wydobędzie głębię koloru i zabezpieczy powierzchnię lakieru. Efekt końcowy oferowanego przez nas zabiegu jest spektakularny. W przeciwieństwie do pospolitej polerki, nie pozostawia kółek polerskich, hologramów czy smug.

Kolor lakieru po zakończonym zabiegu jest bardziej intensywny i nasycony, ma idealną strukturę i gładkość. Lakier po zabiegu odbija światło w wysokim kontraście z efektem lustra i sprawia wrażenie mokrej powierzchni. Auto po takim zabiegu zwraca na siebie uwagę wyjątkową estetyką.

Oferowana przez nas renowacja lakieru w Warszawie to gwarancja doskonałej jakości i niezawodności. Zapewniamy uczciwe ceny oraz miłą i profesjonalną obsługę!

auto po renowacji lakieru
AutoPepe Paweł Palanowski
ul. Lebiodowa 19, Warszawa 04-674